Při objednávce nad 550Kč doprava ZDARMA, nad 600Kč vhodný dárek :)

BeRare pomáhá - roušky do nemocnice

Na začátku se Andrejka rozhodla ušít bavlněné roušky pro nás - můj úkol byl přinést šicí stroj od babičky a zprovoznit ho,což se nakonec povedlo :)

 

Šití roušek BeRare ke korálkový náramkům a růžencům

 

První kousky byly tak trochu pokusné, hlavně díky historickému šicímu stroji, vyrobila jich za pár hodin zhruba deset. A tak získala zkušenosti s prvním šitím roušek i díky návodům na YouTube.

 

Andrejka vyzvedávala sirup a Wobenzym v lékárně na Lánech a protože je paní lékárnice moc příjemná, tak ji dvě rovnou darovala.

 

Umístila výzvu na šití pro potřebné (lékárny, ordinace lékařů, nemocnice ....) na svém soukromém i firemním Facebook účtu, poté přidala i Instagramový firemní účet.

 

A strhla se lavina :D 

Ozvali se známí i neznámí s prosbou o kus či dva.

 

Těchto XX ks roušek jsme darovali do kladenské nemocnice sestřičkám na příjem:

Roušky do kladenské nemocnice od BeRare i s náramky

 

Nakonec jsme dostali za pár kusů i sladké poděkování z naší oblíbené kavárny BB coffee z Nového Strašecí - vřele doporučujeme návštěvu (samozřejmě až po pominutí karantény).

Spolupráce s BB coffe a BeRare.cz

 

V úterý měly roušky v nemocnici obrovský úspěch, Andrejka vyrobila další:

 Roušky do kladenské nemocnice od BeRare xx kusů

Už ani nevíme, kolik jich Ája vlastnoručně vyrobila, jen za 3 dny se dostáváme k 70+ rouškám (poté přestala počítat), které jsme bezplatně rozdali našim blízkým a těm nejohroženějším.

Ke dni 29.03.2020 Andrejka vyrobila přes 300 roušek!

 

Ano, můžete namítnout, že tyto roušky nejsou respirátory - a ano, my to víme.

Ale zabrání možnému dalšímu šíření od jejich nositelů.

A to je pro nás odměna!

 

Nyní nabízíme ke každému růženci do auta / růženci na krk, nebo ke každé objednávce nad 400Kč (korálkový náramek, provázkový náramek) tuto roušku zdarma.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení