Při objednávce nad 550Kč doprava ZDARMA, nad 600Kč vhodný dárek :)

Povrchová úprava náramků

Jak jsme se již zmínili jinde, naší filozofií je vyrábět a prodávat to, s čím jsme sami spokojeni a chceme nosit.

Hledali jsme opravdu dlouho výrobce, který nabízí produkty z chirurgické oceli s vysoce kvalitní povrchovou úpravou, která je velice odolná při běžném užívání (proti oděru, poškrábání, chemikáliím nebo dokonce sloupání) a skvěle by doplnila naše ručně vyráběné korálkové nebo i provázkové náramky v podobě loga či elementů.

Téměř všichni nás přesvědčovali, že jejich produkty vydrží úžasné po dlouhou dobu - avšak vzorky nás přesvědčili o opaku.

Nakonec jsme vybrali povrchovou úpravu pomocí PVD tvořenou ve vakuu.

Tloušťka nanášené vrstvy u námi nabízených korálků je dalece vyhovující 3μm. 

Povlakování PVD (Physical Vapour Deposition neboli fyzikální depozice vrstev) je velmi odolná úprava povrchu, která se používá zejména jako poslední krok ve výrobě pro zdravotnické nástroje a pomůcky (kloubní náhrady nebo zubní protézy), tvářecí nástroje a další, které těží z mechanických vlastností a vzhledu jednotlivých povlaků.Vyznačuje se vysokou tvrdostí a odolností proti otěru, odolností vůči vysoké teplotě, korozi a kyselinám.Jedná se o vrstvu, která proniká do původního materiálu. Ve vakuové komoře je na původní materiál pod vysokým tlakem nanesen nový materiál, který se s původním povrchem dokonale spojí. Na rozdíl od barvy se nemůže loupat (není totiž nanesen na, ale přímo v podkladovém materiálu). 

A tak Vám nabízíme pánské náramky i dámské náramky ve špičkové kvalitě pro Vaši plnou spokojenost..

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení