Při objednávce nad 550Kč doprava ZDARMA, nad 600Kč vhodný dárek :)

Náramky navlékáme osobně v České republice

Výroba Luxusně precizní korálkové náramky z ČR BeRare.cz příprava korálků 1

Jelikož máme rádi ručně vyráběné šperky, chtěli jsme si pohlídat špičkovou kvalitu a vytvářet korálkové náramky z těch nejlepších minerálů, rozhodli jsme se pro výrobu náramků na ruku přímo v České republice a to vlastníma rukama.

Postupně jsme začali přidávat další druhy náramků - šňůrkové náramky a wrap náramky, později také růžence. Nově od začátku roku 2022 také desátky a od března růžence na klíče.

 

Výroba Luxusně precizní korálkové náramky z ČR BeRare.cz velikost

Máme tak jistotu, že každý korálek při vkládání do šperku zkontrolujeme ze všech jeho stran.

I když nakupujeme vysoce kvalitní minerály nebo komponenty a korálky z chirurgické oceli od spolehlivých dodavatelů, platí staré známé pravidlo: důvěřuj, ale prověřuj. 

 

Proto u nás nemůže dojít k situaci, kdy si u nás vyberete náramek a zjistíte, že každý třetí prvek má nějakou vadu (a víme z vlastní zkušenosti, jak se tímto dokáže zkazit nálada na celý den).

 

Výroba Luxusně precizní korálkové náramky z ČR BeRare.cz navléknutí

Jsme si opravdu jistí kvalitou každého prvku našich šperků - ať již kvalitním elastomerem nebo šňůrkou, nebo každým korálkem z minerálů.

 

Nejen proto poskytujeme nadstandardní 30ti denní záruku na výměnu nebo vrácení šperků.

 

Nechtěli jsme snadno přeprodávat "Čínu", sami jsme si jich kdysi několik zakoupili a byli zklamaní jak z výrobků, tak reakcí českých obchodníků, kteří nám tvrdili, že se s náramkem nesmíme koupat, nosit ho celý den - ideálně ať si ho vystavíme do vitrýnky.

 

Výroba Luxusně precizní korálkové náramky z ČR BeRare.cz navléknuto

Pro naše ručně vyrobené šperky pro jistotu používáme velice odolnou povrchovou úpravu kovů - chirurgické oceli.

Nestane se Vám tedy, že byste po týdnu běžného nošení zjistili, že je "chirurgická ocel" posetá škrábanci a vlastně to není ani ocel. 

 

Výroba Luxusně precizní korálkové náramky z ČR BeRare.cz zavázání

Pro ještě delší životnost je neméně důležité zavázání samotného elastomeru, aby se náramek při námaze neroztrhl v uzlíku. Shlédli jsme spousty návodů a postupů, jak nejlépe zabezpečit a utáhnout lanko.

Vybrali jsme ten nejvhodnější a ještě uzel jistíme speciálním lepidlem.

Výroba Luxusně precizní korálkové náramky z ČR BeRare.cz lepení1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení