Při objednávce nad 550Kč doprava ZDARMA, nad 600Kč vhodný dárek :)

Náramky z tygřího oka

Náramky z korálků tygřího oka neboli náramky s Tiger eye.

 

Tento luxusní minerál se řadí mezi drahé kameny - křemenný polodrahokam. Již na první pohled Vás zaujme svojí jedinečnou strukturou a duhovými odlesky.

V dnešní době je velice oblíbeným módním doplňkem ve šperkařském průmyslu. Pro tento hydrotermální minerál je typická zlato-hnědá barva, jeho zlatavou barvu ovlivňuje limonit (oxid železitý). 

Název "tygří oko" si minerál získal díky optickému efektu, při kterém jeho struktura připomíná oko šelmy či dravce.  

Nejznámější naleziště je v Jihoafrické republice v pohoří Doorn v Griqualandu. V Evropě je jediné naleziště v železnorudných dolech na Ukrajině (je dokonce zobrazen na ukrajinské poštovní známce). 

Největší dostupný vzorek minerálu tygří oko pochází z Austrálie - dva metry dlouhý a vážící 150 Kg. Nyní je vystaven v Mineralogickém muzeu v Bonnu v Německu - skvělý TIP na výlet! 

 

Náramek s korálky z tygřího oka Vám pomáhá při řešení problémů a konfliktů.. Jeho zastoupení najdeme i v léčitelské sféře, napomáhá při duševních onemocněních - uklidňuje nervové podráždění a dodává vitalitu.

 

Jedinečné vlastnosti náramků z korálků tiger eye podle barvy:

Hnědé tygří oko - napomáhá k vašemu sebezdokonalování. Potlačuje deprese a zlepšuje náladu. Křemen udržuje rovnováhu mezi jing a jang a tím potlačuje depresivní stavy.

Modré tygří oko = sokolí oko - pomáhá při boji s různými fobiemi a napomáhá k rozvaze

Růžové tygří oko - dodává novou sílu a motivaci, pomáhá se zapomínáním

 

Znamení zvěrokruhu a náramky z tygřího oka:

Jedná se o skvělý harmonizující kámen, který je nejvhodnější pro Blížence, ale je i nápomocný i znamením Býka, Panny a lva.

 

Set náramků z tygřího oka jsou výrazným módním doplňkem vyjadřujícím sebejistotu - buďte predátorem mezi ovcemi.

Růženec se sokolím okem a jeho odleskem je skvělým dárkem pro přítele.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení