Při objednávce nad 550Kč doprava ZDARMA, nad 600Kč vhodný dárek :)

Náramky z pyritu

Náramky z pyrit a růžence z pyritu = kamene pozitivní energie

Pyrit je druhem železné rudy. Jeho název pochází řeckého slova pyrites, v překladu jiskřivý, což odkazuje na charakteristické jiskry, které odlétávaly při jeho zpracování. Pyrit řadíme mezi drahé kameny s tvrdostí 6 – 6,5. Příznačná je pro něj zlatavá barva – proto bývá také označován jako kočičí zlato. Pyrit ale může mít také nazelenalý, kovově modrý nebo červený povlak. U nás se naleziště pyritu nachází ve Zlatých Horách v Jeseníkách, v okolí Kladna nebo Rychnova nad Kněžnou. V zahraničí patří mezi nejznámější naleziště Španělsko, Peru, Chile nebo Velká Británie.

 

Jedinečné vlastnosti náramků z korálků pyritu

Pyrit patří mezi silné zdroje pozitivní energie. Zvyšuje naše sebevědomí, intelekt, paměť a podporuje logické uvažování. Chrání nás před negativní energií, před nebezpečím a nejrůznějšími úrazy. Je vhodný také pro duševní práci, protože zvyšuje příliv nových myšlenek. Harmonizuje i citovou nerovnováhu, zabraňuje melancholii a přináší pocit úlevy při stavech úzkosti i zklamání.

 

Znamení zvěrokruhu a náramek z pyritu

Pyritu je přiřazen element ohně. Z ohnivých znamení se nejvíce hodí pro pozitivně naladěné a úspěšné Lvy. Příval pozitivní energie prospěje také všem Kozorohům.

 

Růženec z pyritu s mnohostranným broušením korálků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení