Při objednávce nad 550Kč doprava ZDARMA, nad 600Kč vhodný dárek :)

Náramky z křišťálu

Náramky z křišťálu a růžence z křišťálu – kamene jasné mysli

Křišťál, bezbarvý krystal křemene, byl v minulosti mnohými učenci považován za zkamenělý led. Staří Řekové ho nazývali krustallos (led) a z tohoto termínu byl později odvozen současný název křišťál.

Křišťál řadíme mezi drahé kameny. Má dokonale průhlednou barvu a na Mohsově stupnici tvrdosti minerálů mu patří číslo 7, a to už je pěkně tvrdý oříšek. Mezi nejznámější naleziště křišťálu patří Madagaskar, Brazílie a v České republice Vysočina.

 

Jedinečné vlastnosti náramků z korálků křišťálu

Křišťál udržuje naši mysl čistou a jasnou. Nabíjí nás pozitivní energií a všechno negativní od nás odhání. Chrání auru a podporuje duchovní síly, čímž pomáhá každé duši splynout s duší Univerza. Přináší duševní rovnováhu a zároveň podporuje moudrost, trpělivost a dokonalost.

Díky svým vlastnostem bývá křišťál používán jako doplňkový kámen k ostatním drahým kamenům, protože zesiluje jejich moc. A to jak v duchovní, tak fyzické rovině. Křišťál je také univerzálním léčivým kamenem, působícím proti všem nemocem. Středověk mu dokonce přisuzoval magickou léčivou moc, kdy se rozdrcený prášek vnitřně užíval k léčbě žaludečních potíží.

 

Znamení zvěrokruhu a náramek z křišťálu

Křišťál je přiřazen elementu vody a ohně. Hodí se pro všechny optimisty ve znamení Lva, ale poslouží také idealistickým Vodnářům a negativně smýšlejícím Kozorohům.

 

Náramek z křišťálu v matné úpravě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení