Při objednávce nad 630Kč doprava ZDARMA, při platbě na ÚČET vhodný dárek :)

Náramky pro páry

Párovými náramky

dáváte najevo Vaši náklonost, oddanost a někdy i opravdovou lásku. Náramky pro páry se tak hodí pro přátele, blízké známé ale také pro zamilované, kteří náramky vyjadřují svou citovou vazbu.

Párovým náramkem můžete obdarovat vašeho partnera, kamarádku nebo maminku. Vybrat si můžete z široké nabídky designů ten pravý přesně podle vkusu.

Dárek pro partnerku 

Skvělý dárek pro Váš protějšek

Nevíte, čím udělat radost vašemu partnerovi nebo partnerce? Náramky pro zamilované jsou skvělým tipem na dárek, pomocí kterého můžete vykouzlit úsměv své lásky.

Originální a nápadité náramky pro páry jsou vyrobené z různých minerálů jako je achát, howlit, křišťál, jadeit a další. Můžete si tak vybrat z mnoha barevných variant, které se budou hodit ke každému outfitu.

 

Partnerské náramky

na první pohled zaujmou svým elegantním vzhledem, díky čemuž se hodí pro běžné každodenní nošení. Ženy obzvlášť potěší přítomnost krystalku Swarovski, který vytváří ještě zajímavější efekt. Obě dvě varianty pak mohou být ve stejné nebo odlišné barvě, volba už je čistě jen na Vás. Pokud chcete náramek věnovat k obzvláště speciální příležitosti nebo Vám na dárku opravdu záleží, můžete si k němu zvolit i hezkou dárkovou krabičku.

 

 

Dárek pro maminku

Udělejte radost Vaší mamince

Blíží se svátek matek, narozeniny, Vánoce nebo jiná příležitost, při které je hodno obdarovat vaši maminku? A vy zase hloubáte nad tím, čím ji potěšit?

Skvělým nápadem může být náramek pro maminku. Tímto krásným a zajímavým doplňkem uděláte jistě radost i milované mamince. Jeden náramek budete nosit vy, druhý náramek pak vaše maminka.

Různé druhy vás nadchnou svým originálním a decentním zpracováním. Vsaďte na nejrůznější kombinace minerálů, chirurgické oceli nebo korálky na šňůrkách a získejte originální módní doplněk.