Při objednávce nad 550Kč doprava ZDARMA, nad 600Kč vhodný dárek :)

Náramky z růženínu

Náramky z růženínu a růžence z růženínu - kamene lásky.

Růženín je jednou z odrůd křemene. Vyniká něžnou růžovou barvou, kterou mu dodává obsah manganu, železa a titanu. Jde o křehký, průsvitný až zakalený drahokam, který podle některých hypotéz vznikl přeměnou z meteoritu. Ve šperkařství je oblíbený pro svou ozdobnou řezbu. Na Mohsově stupnici tvrdosti minerálů mu patří číslo 7. Nejkvalitnější růženíny pochází z Madagaskaru, největší naleziště se pak nachází Brazílii.

 

Jedinečné vlastnosti náramků z korálků růženínu

Růženín je kamenem lásky a něhy. Dokáže probudit lásku v každém z nás a co je hlavní, umí ji také udržet. Dává nám sílu odpouštět sobě samým i ostatním lidem v našem životě. Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a vyznat lásku. Růženín dále rozvíjí tvořivost, fantazii a pomáhá překonávat úzkost. Jeho léčebné účinky prý umí léčit i neplodnost u obou pohlaví.

 

Znamení zvěrokruhu a náramky z růženínu

Růženín je přiřazen znamení Býka, kterému vládne Venuše, planeta lásky a krásy. Ocení ho i Váhy, jimž pomůže projevit city.

 

Celý náramek z růženínu na ruku jako doplněk nebo jen růženín jako součást růžence?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení