Při objednávce nad 550Kč doprava ZDARMA, nad 600Kč vhodný dárek :)

Náramky z sodalitu

Náramky ze sodalitu a růžence ze sodalitu = kamene snílků.

 

Minerál sodalit patří svou strukturou mezi hlinitokřemičitany. Je to lesklý, křehký drahokam, kterému na Mohsově stupnici tvrdosti patří hodnota 5,5 – 6. Sodalit hraje všemi odstíny modré barvy, někdy jeho zbarvení dokonce připomíná až fialovou. Byl objeven na začátku 19. století v Grónsku a za svůj název vděčí sodíku, který se nachází v jeho chemickém vzorci.

Největší naleziště sodalitu jsou v Grónsku, Kanadě nebo Brazílii. V našich zeměpisných šířkách ho můžete najít v Českém středohoří, na kopci Kletečná nebo v okolí Ústí nad Labem.

 

Jedinečné vlastnosti náramků se sodalitu

Sodalit pomáhá uskutečňovat naše sny. Vrací nás nohama zpátky na zem, abychom své představy a přání mohli převést do reálného života. Probouzí v nás sebedůvěru, intuici, podporuje logické myšlení a umožňuje nám vidět věci v širších souvislostech. Díky tomu můžeme lépe porozumět nejrůznějším situacím ve svém životě.

Sodalit nám pomáhá být více objektivními a racionálnějšími. Má také schopnost podporovat vzájemnou důvěru v kolektivech.

 

Znamení zvěrokruhu a náramky ze sodalitu

Sodalit je přiřazen elementu vody. Z vodních znamení se nejlépe hodí pro intuitivní Štíry, ale výborně poslouží také realistům ve znamení Panny, nebo Střelcům na cestě za jejich ideály.

 

Vyberte si módní doplněk v královské modré barvě. Mrkněte na náramky SODALIT.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení