Při objednávce nad 630Kč doprava ZDARMA, při platbě na ÚČET vhodný dárek :)

Náramky z sodalitu

Náramky ze sodalitu a růžence ze sodalitu = kamene snílků.

 

Minerál sodalit patří svou strukturou mezi hlinitokřemičitany. Je to lesklý, křehký drahokam, kterému na Mohsově stupnici tvrdosti patří hodnota 5,5 – 6. Sodalit hraje všemi odstíny modré barvy, někdy jeho zbarvení dokonce připomíná až fialovou. Byl objeven na začátku 19. století v Grónsku a za svůj název vděčí sodíku, který se nachází v jeho chemickém vzorci.

Největší naleziště sodalitu jsou v Grónsku, Kanadě nebo Brazílii. V našich zeměpisných šířkách ho můžete najít v Českém středohoří, na kopci Kletečná nebo v okolí Ústí nad Labem.

 

Jedinečné vlastnosti náramků se sodalitu

Sodalit pomáhá uskutečňovat naše sny. Vrací nás nohama zpátky na zem, abychom své představy a přání mohli převést do reálného života. Probouzí v nás sebedůvěru, intuici, podporuje logické myšlení a umožňuje nám vidět věci v širších souvislostech. Díky tomu můžeme lépe porozumět nejrůznějším situacím ve svém životě.

Sodalit nám pomáhá být více objektivními a racionálnějšími. Má také schopnost podporovat vzájemnou důvěru v kolektivech.

 

Znamení zvěrokruhu a náramky ze sodalitu

Sodalit je přiřazen elementu vody. Z vodních znamení se nejlépe hodí pro intuitivní Štíry, ale výborně poslouží také realistům ve znamení Panny, nebo Střelcům na cestě za jejich ideály.

 

Vyberte si módní doplněk v královské modré barvě. Mrkněte na náramky SODALIT.