Náramky pro pány

Už dávno odzvonilo dobám, kdy byly náramky pouze výsadou žen. Pánské náramky dnes představují velice originální a stylový doplněk, který dokonale doplní outfit každého muže. Není proto divu, že pánové nosí náramky stále častěji. Pánské náramky totiž dodávají celkovému outfitu neobvyklý a jedinečný vzhled, který muž zúročí na plese, večírku či nějaké významné události. Náramky jsou však vhodné i pro běžné nošení. Pánské korálové náramky jsou vhodným dárkem k narozeninám, Vánocům nebo Valentýnu.

 

Široká nabídka

Z naší nabídky luxusních pánských náramků můžete vybírat hned z pěti kategorií, mezi které patří jedinečné prémiové náramkyjednodruhové náramky pro příznivce jednoduchosti a elegantnosti, párové náramky pro propojení s vaší životní láskou, náramky Hamsa charakteristické svoji ochrannou mocí, anebo náramky s Leopardem od prestižní značky Swarovski. Ať už vyberete jakýkoliv typ náramku, tak se rozhodně nespletete.
Výjimkou není ani volba vlastního návrhu náramku dle vašich představ. Rádi vám vaše sny splníme. Zaručujeme, že vždy na vás bude čekat elegantní a jedinečný náramek v prvotřídní kvalitě z toho nejlepšího materiálu. 

 

Prvotřídní kvalita

Pro všechny naše luxusní pánské korálové náramky je typická ruční výroba, která tak zaručuje špičkovou kvalitu každého nabízeného náramku. Veškerý materiál nakupujeme od prověřených dodavatelů a při výrobě projde každý korálek našima vlastníma rukama. Dále
pak používáme chirurgickou ocel s povrchovou úpravou, která při běžném nošení ochrání náramek před škrábanci.

 

Pevný a pružný náramek na ruku

Kvalitu náramku pak dotváří použití vysoce kvalitního elastického lanka. Díky dlouholeté praxi jsme našli nejkvalitnější typ elastomeru a také zjistili nejvhodnější způsob zavázání lanka, tak aby se náramek snadno neroztrhl. Díky tomu nabízíme pevný a pružný náramek s dlouhou životností. Na lanko poskytujeme 3 měsíce záruku a v případě přetrhnutí vám ho ZDARMA navlékneme, a to pouze za cenu poštovného.

Pořiďte si i vy originální a stylový náramek.

Originální krabička box pro precizní luxusní náramek se Swarovski Be Rare
120 Kč
110 Kč
(–8 %)
(90,91 Kč bez DPH)

Skladem 
35 položek celkem